Rodiče

Poděkování všem kočičím přispěvovatelům

kocici-podekovani

Poděkování společnosti Život dětem

Každoročně se zapojujeme do různých charitativních akcí. Přišlo nám poděkování za účast v podzimních Srdíčkových dnech. Vybrala se částka 2 420,- Kč. Poděkování patří i pí učitelce Fabiankové za organizaci.

praha-4-mikulova-1594

Víčka pro Elišku

Dobrý den,  chtěla bych vám všem poděkovat za sběr víček. Díky všem pilným sběračům bylo odvezeno 766kg víček.
Vy všichni jste přispěli na léčbu Elišky.  Moc moc děkujeme a budeme rádi, když budete sbírat i dále.

Přeji krásné nadcházející prázdniny
G.Schwabová

Mezinárodně platný jazykový certifikát – Pearsons Testsof English

Zkoušky pokrývají všechny pokročilosti od úplné začátečníky až po velmi pokročilé. Certifikát je uznáván na řadě prestižních univerzit po celém světě. Platnost certifikátu je neomezená.
Více informací viz příloha: přehled zkoušek
Kontakt : RNDr. Doris Dusilová, 777 252 603, 241 740 566

rodice_vitani_zpravodaj_rijen_listopad_2015

Pomáháme

Stále se snažíme pomáhat tam, kde můžeme. V současné době sbíráme víčka pro potřebné děti – pomohli jsme už holčičce i chlapečkovi a rádi v této činnosti pokračujeme dál. Dále sbíráme staré povlečení, ručníky apod. (viz letáček) pro kočičí útulky.

Jedno poděkování

Kočičí naděje

Volejbal pro rodiče

Všichni členové SRPŠ i jejich přátelé jsou zváni na volejbal, který se koná každý pátek od 20.00 do 21.00 hod v tělocvičně školy „A“ ZŠ Mikulova. Vstup do areálu brankou od metra Opatov. Vstupné symbolické 20,- Kč. Hra je pojata jako volnočasová aktivita, odreagování, pohyb, seznámení a rozhodně se nevyžaduje profesionální dovednost hry. Kontaktní osobou pro případné dotazy je pí Andrea Hájková tel. 606 253 287, e-mail:

andrea.hajkova@praha.eu

Děkujeme za zájem a na všechny pravidelné i nepravidelné „volejbalisty“ se moc těšíme.

jménem SRPŠ Andrea Hájková

Naše škola získala titul „AKTIVNÍ ŠKOLA„. Jsme zapojeni do projektu „RODIČE VÍTÁNI“.