Vážení rodiče,

ve středu 6.11. se někteří učitelé připojí k odborové stávce. V daný den naše škola provoz neomezí, o žáky se postarají nestávkující učitelé. Je ale možné, že výuka nebude probíhat podle rozvrhu, délka vyučování však zůstává stejná.

Školní jídelna i družina mají běžný provoz.                                                  Děkujeme za pochopení.                          vedení školy

OBĚDY NA 6.11. lze odhlásit pouze do 4.11. do 11,40 hod., a to z důvodu nákupu surovin. Děkujeme za pochopení

Náhradní rozvrh – 6.11.

2.stupeň

třída 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6.A ČJ M Z VOZ PCH             AJ
6.B TV Z ČJ Z M AJ
6.C ČJ M M VV VV AJ
6.D odvolat ČJ AJ I AJ M
7.A NJ AJ M ČJ NJ
7.B M AJcv TV NJ I VOZ
7.C   AJ AJ ČJ Z odvolat
8.A VV M AJ AJ Zs odvolat
8.B ČJ M Z ČJ ČJ odvolat
8.C TV NJ NJ VOZ AJcv Z
9.A odvolat ČJ ČJ VOZ AJ I
9.B odvolat VOZ M F M ČJ

1.stupeň – dle rozvrhu

Jarmark

Děkujeme za účast. Akce byla moc pěkná. 🙂

Školní rok začal

Škola má ještě volné termíny prostorů k pronájmu tělocvičen. Kontaktujte pí Klecanovou – klecanova@zsmikulova.cz.

Elektronické žákovské knížky

Každý žák II. stupně obdržel přístup – přístupové jméno + heslo pro žáka a letos nově jiné i pro rodiče.

Přístup najdete na: zsmikulova.bakalari.cz

Fitness Max Mikulova – i letos

Má opět otevřeno v pracovní dny po – pá pro veřejnost od 14:00 hod do 20:00 hod., mimo tuto dobu pouze po osobní domluvě. Přijďte si zacvičit. Přijďte si zvýšit Vaši trénovanost a zlepšit fyzickou kondici.

Fitness nabízí tyto možnosti:

1)      Aerobní vytrvalostní trénink  – 5 stanovišť
2)      Kruhový trénink (aerobní posilování) – 8 stanovišť
3)      Silový a objemový trénink – 10 stanovišť
4)      Relax a protažení: žebřiny, míče, bosu, TER-X

Zadní vchod do školy od fotbalového a tenisového hřiště.

Telefon:  602 233 346, 778 422 687

Těšíme se na Vaši návštěvu.
FitnessMaxMikulova
Alex Vacek – manager

Základy bezpečného chování dětí při kontaktu s cizí osobou

• Nikam nechoď s neznámými lidmi.
        • Cizím lidem neotvírej dveře od domu ani bytu.
        • Nikdy nesedej k cizím lidem do auta
        • Od cizích lidí udržuj bezpečný odstup (tak, aby na tebe nedosáhli).
        • Od neznámých lidí si neber žádné jídlo ani pití.
        • Každé podezřelé chování či bližší kontakt s cizím člověkem oznam rodičům, učitelům nebo přímo Policii ČR.

Volejbal pro rodiče – zveme všechny

Všichni členové SRPŠ i jejich přátelé jsou zváni na volejbal, který se koná každý pátek od 20.00 do 21.00 hod v tělocvičně školy „A“ ZŠ Mikulova. Vstup do areálu brankou od metra Opatov. Vstupné symbolické 20,- Kč. Hra je pojata jako volnočasová aktivita, odreagování, pohyb, seznámení a rozhodně se nevyžaduje profesionální dovednost hry. Kontaktní osobou pro případné dotazy je pí Andrea Hájková tel. 606 253 287, e-mail:

Andrea.Hajkova@cityofprague.cz

Děkujeme za zájem a na všechny pravidelné i nepravidelné „volejbalisty“ se moc těšíme.

jménem SRPŠ Andrea Hájková

Naše škola získala titul „AKTIVNÍ ŠKOLA„. Jsme zapojeni do projektu „RODIČE VÍTÁNI“.

Nabízíme pronájem nového zrcadlového sálu

Nabízíme k pronajmutí zrcadlový sál, který je vhodný na výuku baletu, cvičení aerobicu, jogy apod.

Podmínky u paní Klecanové, tel: 226805730