Prázdniny končí

Těšíme se na všechny děti dne 2. 9. 2019. První den budou ve třídách pouze do 8.45 hod. Školní družina funguje již běžně od 6.15 do 18.00 hod. Oběd bude zajištěn pro všechny strávníky, kteří projeví zájem.

Škola má ještě volné termíny prostorů k pronájmu tělocvičen. Kontaktujte pí Klecanovou – klecanova@zsmikulova.cz.

Elektronické žákovské knížky

Vážení rodiče,

znovu fungují elektronické ŽK, řešíme tím lepší informovanost Vás zákonných zástupců a nenošení ŽK některými žáky.

Každý žák II. stupně obdržel přístup – přístupové jméno + heslo pro žáka a letos nově jiné i pro rodiče.

Přístup najdete na: zsmikulova.bakalari.cz

Nové sportovní aktivity na JM

Nabídka nové sportovní aktivity na Praze 11.

SQP-PREZENTACE ŠKOLY

Fitness Max Mikulova

Má opět otevřeno v pracovní dny po – pá pro veřejnost od 14:00 hod do 20:00 hod., mimo tuto dobu pouze po osobní domluvě. Přijďte si zacvičit. Přijďte si zvýšit Vaši trénovanost a zlepšit fyzickou kondici.

Fitness nabízí tyto možnosti:

1)      Aerobní vytrvalostní trénink  – 5 stanovišť
2)      Kruhový trénink (aerobní posilování) – 8 stanovišť
3)      Silový a objemový trénink – 10 stanovišť
4)      Relax a protažení: žebřiny, míče, bosu, TER-X

Zadní vchod do školy od fotbalového a tenisového hřiště.

Telefon:  602 233 346, 778 422 687

Těšíme se na Vaši návštěvu.
FitnessMaxMikulova
Alex Vacek – manager

Základy bezpečného chování dětí při kontaktu s cizí osobou

• Nikam nechoď s neznámými lidmi.
        • Cizím lidem neotvírej dveře od domu ani bytu.
        • Nikdy nesedej k cizím lidem do auta
        • Od cizích lidí udržuj bezpečný odstup (tak, aby na tebe nedosáhli).
        • Od neznámých lidí si neber žádné jídlo ani pití.
        • Každé podezřelé chování či bližší kontakt s cizím člověkem oznam rodičům, učitelům nebo přímo Policii ČR.

Volejbal pro rodiče

Všichni členové SRPŠ i jejich přátelé jsou zváni na volejbal, který se koná každý pátek od 20.00 do 21.00 hod v tělocvičně školy „A“ ZŠ Mikulova. Vstup do areálu brankou od metra Opatov. Vstupné symbolické 20,- Kč. Hra je pojata jako volnočasová aktivita, odreagování, pohyb, seznámení a rozhodně se nevyžaduje profesionální dovednost hry. Kontaktní osobou pro případné dotazy je pí Andrea Hájková tel. 606 253 287, e-mail:

Andrea.Hajkova@cityofprague.cz

Děkujeme za zájem a na všechny pravidelné i nepravidelné „volejbalisty“ se moc těšíme.

jménem SRPŠ Andrea Hájková

Naše škola získala titul „AKTIVNÍ ŠKOLA„. Jsme zapojeni do projektu „RODIČE VÍTÁNI“.

Nabízíme pronájem nového zrcadlového sálu

Nabízíme k pronajmutí zrcadlový sál, který je vhodný na výuku baletu, cvičení aerobicu, jogy apod.

Podmínky u paní Klecanové, tel: 226805730