Školní rok 2017/2018

Školní rok 2016/17

Ještě jedna poslední vzpomínka

Paní učitelka ještě našla pár fotek z miniházené (finále ligy).Obě věkové skupiny vyhrály 😉

Slavnostní rozloučení s žáky 9. tříd

Rozloučení s žáky 9. tříd bylo opět dojemné pro obě strany.

Sportovní odpoledne

Opět jsme si zpestřili závěr školního roku a zároveň jsme dodatečně oslavili Den dětí. Sluníčko nám přálo až moc, ale díky skvělému zabezpečení pitného režimu, za což děkujeme výboru SRPŠ, jsme si to všichni užili.

Zlaté holky – krajské kolo

Po vítězství v obvodním kole ve vybíjené postoupila děvčata ze 4.- 5.
tříd do krajského finále.
2.6. se sešlo 12 týmů z celé Prahy, aby se utkaly se o postup do
finále. Naše dívky vyhrály všechny zápasy a postup měly jasný.
6.6. pak ve finále svůj úspěch zopakovaly. Porazily všechny týmy a
získaly 1. místo.
Jako nejlepší pražský tým postoupily do republikového finále.
Gratulujeme.

Republikové finále ve vybíjené

Ve dnech 12. – 13.6. reprezentovaly naše dívky  Prahu v republikovém finále. Do Pecky, kde se turnaj konal, jsme jeli s napětím a připraveni podat co nejlepší výkon. 16 nejlepších týmů z celé republiky sehrálo nejprve souboje ve skupinách. Naše děvčata, která všemi předchozími koly procházela bez prohry, narazila na tvrdý odpor soupeřů. Bojovala však ze všech sil a podařilo se jim skupinu vyhrát a postoupit do semifinále. I semifinálový zápas vyhrály.

Druhý den nás čekalo finále. Družstva byla velmi vyrovnaná, finálové boje napínavé a plné nervozity. Dívky byly z předchozího dne unavené, přesto bojovaly ze všech svých sil a vybojovaly pro Prahu i naši školu krásné 3. místo. Po dlouhé době stála Praha na stupních vítězů.

Velkou radost nám udělala i Kristýnka, která získala cenu fair play, kterou vyhlásila Květa Jeriová Pecková, předsedkyně Českého klubu fair play

Celou cestu domů jely dívky ve školních dresech s medailemi na krku a s pohárem v ruce.

Moc jim gratulujeme.

Za listem list

Žákyně 5. D se zúčastnily výtvarné soutěže o knižní odměny. Soutěž pro
školy, školky a školní družiny zorganizovaly autorky blogu www.za-listem-list.cz.
Úkolem žáků prvního stupně bylo pokusit se navrhnout obálku ke své
oblíbené knize. Soutěže se zúčastnilo 72 školních kolektivů, z toho 45
jich bylo z 1. stupně ZŠ.
Našim děvčatům se podařilo získat krásné 2. místo.
Gratulujeme výherkyním.
KF

aneta-zs-mikulova-1594-praha-4 daria-zs-mikulova-1594-praha-4 jana-zs-mikulova-1594-praha-4 karolina-zs-mikulova-1594-praha-4 kristyna-mikulova-1594-praha-4

Turnaj v basketbalu s názvem O supí pařát

Dne 23. 5. 2017 byli žáci 4. a 5. tříd pozváni na turnaj v basketbalu s názvem O supí pařát. Neměli jsme moc času na trénink, a tak jsme si jeli hlavně zahrát. Děti však prokázaly ohromnou bojovnost. Dokázaly vybojovat krásné 2. místo a k vítězství nám mnoho nechybělo. Finálový zápas jsme prohráli o jediný koš. Gratulujeme.

Škola v přírodě – Kodrea 3. turnus – nové

Škola v přírodě – Kodrea 2. turnus

Signál trošku špatný, jenom někde 🙂